Mustafa Kavafoğlu Ambalaj Kağıt San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ana sayfa > Mustafa Kavafoğlu Ambalaj Kağıt San. ve Tic. Ltd. Şti.

ASKAĞIT, kurulduğu 1992 yılından beri bulunduğu sektördeki uzmanlığı, tecrübesi, ve yatırımlarıyla ses getirecek, yenilikçiliği ve kalitesi ile itibarını yüksek tutan bir firmadır.

ASKAĞIT, bünyesinde; TSE ve Uluslararası Standartlar 'da temizlik kağıdı üretmek, ülkemizdeki hijyenik ve sağlıklı kağıt malzemesinin kullanımını artırmak ve gelişen Türkiye Pazarı 'nın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla mevcut makine parkını iyileştirerek daha Teknolojik Sistemler ile üretim yapmayı öncül hedefleri arasına almıştır.

ASKAĞIT son teknolojilerle ürettiği Yenilikçi, Kaliteli ve İddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıt pazarında öncü liderlerinden olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda MARAMEX, MELİSSA markaları altında topladığı Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu, Kağıt Peçete ürün çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken; Ev Dışı Kullanım pazarında ise MARAMEX ve MELİSSA markası ile, Müşterilerinin ihtiyaçlarını Yüksek Kaliteli, Güvenilir ve Uygun Fiyatlı ürünleri ile karşılamak için çalışmaktadır.